Tu jesteś: Zdrowie na medal | ZdrowoRada.pl » Zdrowy styl życia » Zdrowie intymne - jaką bieliznę warto nosić?

Zdrowie intymne - jaką bieliznę warto nosić?

Zdrowie intymne - jaką bieliznę warto nosić?

Ile kobiet na świecie, tyle gustów dotyczących damskiej bielizny. Dzięki mnogości kolorów, tkanin i krojów każda z pań może znaleźć coś dla siebie. Tak się ma sprawa miedzy innymi z damskimi majtkami. Jakie wybrać?

Stringi, bokserki, koronki, tiule, bawełny we wszystkich możliwych kolorach mogą się znaleźć na damskich pupach. Jednak jest krój, który paniom nigdy się nie znudzi i nie wyjdzie nigdy z mody. Są to figi.

To właśnie figi są dla pań najwygodniejsze i jednocześnie najbardziej komfortowe. To krój najbardziej uniwersalny, jeżeli chodzi o damskie pupy – w figach dobrze wygląda każda. Jest to szczególnie widoczne przy obcisłych lub jasnych ubraniach.

Ważny jest również materiał. Owszem, istnieją koronki, tiule, sztuczne tkaniny z elastycznymi dodatkami. Jednak najbardziej klasyczne i najzdrowsze dla kobiet są figi bawełniane. Ważne, aby pod tym względem nie iść na ustępstwa. Bawełna w przeciwieństwie do innych materiałów jest najbardziej naturalna i przyjazna dla naszego organizmu. Tkaniny, które nie przepuszczają powietrza, tworzą idealne środowisko dla niechcianych bakterii i drobnoustrojów, a w sąsiedztwie stref intymnych nie trudno o infekcję. Niestety łatwiej jest jej się nabawić, niż się pozbyć, dlatego należy szczególną uwagę zwracać na to, z czego wykonana jest bielizna.

Kolejną istotną sprawą jest odpowiednie dobranie rozmiaru majtek. Ważne, aby nie były za małe, ponieważ wtedy wrzynają się w pupę, biodra, pachwiny i nie jest to ani wygodne, ani estetyczne. Nie powinny być również za duże, ponieważ bielizna ma być dla kobiet nieodczuwalna w chodzeniu. Warto rozejrzeć się po sklepach znanych producentów, najlepiej polskich, aby mieć pewność, że kupiło się produkt wysokiej jakości. Na uwagę zasługuje zwłaszcza bielizna osobista marki Babell, która charakteryzuje się komfortem użytkowania i atrakcyjną ceną. Wszystkie produkty producenta dostępne są w sklepie online - https://sklep.babell.com.pl.

Warto zadbać o to, aby kupić dobrą, komfortową bieliznę. Po pierwsze, ze względów zdrowotnych, aby nasza skóra była chroniona najbardziej naturalnymi tkaninami. Po drugie, aby bielizna nie była dodatkowym problemem w głowie w ciągu dnia i nie pogarszała nam samopoczucia. W końcu nikt nie lubi chodzić w niewygodnej bieliźnie.

    


TAGI: , , , , , ,