Tu jesteś: Zdrowie na medal | ZdrowoRada.pl » Zdrowy styl życia » Przełomowa metoda odchudzająca profesora Meyera!

Przełomowa metoda odchudzająca profesora Meyera!

Przełomowa metoda odchudzająca profesora Meyera!

Błyskawiczna utrata wagi i obniżenie poziomu cholesterolu już po pierwszej tabletce? Amerykański naukowiec – prof. Adrian Meyer – odkrył innowacyjny środek, którego skuteczność potwierdzają badania naukowe i niezależne testy jakości. Sprawdź, na czym polega jego działanie!

Metoda prof. Meyera – jak działa?

Wysoką efektywność kuracji gwarantuje jej skład: w 100% naturalny, oparty na kombinacji organicznych substancji aktywnych, zastrzeżonej w instytucie patentowym. Najważniejszym składnikiem preparatu jest garcinia cambogia, która przyspiesza metabolizm tłuszczów, obniża poziom cholesterolu we krwi, zmniejsza apetyt i przyspiesza odchudzanie. Jej działanie wspierają jagody acai, wyciąg z malin, chrom, morwa biała, szafran, magnolia oraz guarana.

Dzięki unikalnemu połączeniu substancji aktywnych metoda profesora Meyera działa na trzech poziomach:

- spowalnia wchłanianie cukru we krwi, co zatrzymuje proces przekształcania cukru w komórki tłuszczowe,

- wspomaga proces spalania glukozy i tłuszczu w wątrobie,

- oczyszcza naczynia krwionośne z toksyn i złogów tłuszczowych, usprawniając przepływ krwi i wpływając na obniżenie poziomu cholesterolu.

Dzięki wykorzystaniu naturalnych, łatwo przyswajalnych substancji metoda prof. Meyera – znana pod nazwą preparatu Kankusta Duo – działa błyskawicznie, rozbijając tkankę tłuszczową i niwelując złogi cholesterolowe już po 2 godzinach od przyjęcia pierwszej tabletki! Co więcej, opisane powyżej procesy zachodzą nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę, co decyduje o nieporównywalnie wysokiej skuteczności preparatu. Dzięki synergicznemu działaniu metoda profesora Meyera całkowicie eliminuje najgroźniejsze dla zdrowia skutki nadwagi: problemy z krążeniem i przemianą materii, nadmiar cukru oraz wysoki poziom złego cholesterolu w organizmie.

 

Metoda prof. Meyera – opinie

Powyższe działanie potwierdzają wyniki testów klinicznych, przeprowadzonych na grupie 122 osób w wieku od 23 do 65 lat, stosujących wysokotłuszczową dietę. Celem badań było sprawdzenie, czy metoda odchudzająca profesora Meyera rzeczywiście gwarantuje szybki spadek wagi i obniżenie poziomu cholesterolu. Po 4 tygodniach testów wyniki poddano analizie, a następnie opublikowano w piśmie medycznym. Okazało się, że uczestnicy badania schudli w tym czasie ok. 10 - 14 kg, poziom LDL (złego cholesterolu) obniżył się średnio o 60 jednostek, zaś wskaźnik BMI poprawił się o ok. 6 punktów. Testy wykazały również pozytywny wpływ Kankusta Duo na na drożność naczyń krwionośnych. Skuteczność kuracji potwierdziły opublikowane wraz z wynikami opinie, dostarczone przez uczestników badania. Preparat uzyskał 100% pozytywnych not, a większość ankietowanych poleciłaby go swoim znajomym!

 

Jak stosować metodę profesora Meyera?

Dzięki naturalnej formule preparat opracowany przez amerykańskiego naukowca jest w pełni bezpieczny dla organizmu, nie wywołuje skutków ubocznych i może być łączony z innymi lekami. Aby osiągnąć wymierne rezultaty, należy wesprzeć kurację niskotłuszczową dietą i umiarkowanie aktywnym trybem życia. Takie połączenie zagwarantuje najszybsze efekty – pierwsze z nich będą zauważalne nawet po 24 godzinach od przyjęcia pierwszej tabletki!

Kankusta Duo Forte
UWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor tabletek KANKUSTA DUO FORTE ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację odchudzającą w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.
Promocja trwa do:
Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

TAGI: ,