Tu jesteś: Zdrowie na medal | ZdrowoRada.pl » Sport » Ulga dla zmęczonych stóp

Ulga dla zmęczonych stóp

Ulga dla zmęczonych stóp

Nasze nogi są częścią ciała, która jest najbardziej obciążona. Po całym dniu spędzonym na stojąco, w niewygodnych butach lub ciasnych skarpetkach są opuchnięte, ciężkie i obolałe.

Obrzęki nóg pojawiają się, ponieważ pionowa pozycja ciała sprawia, że krew, która płynie z nóg w kierunku serca musi wykonać ogromną pracę. Jak przynieść stopom ulgę? 
 
Przede wszystkim należy unikać ciasnych rajstop lub skarpet i niewygodnych butów. Starajmy się nie stać w bezruchu zbyt długo - dreptajmy w miejscu, uginajmy kolana lub stawajmy na palcach - ułatwi to przepływ krwi przez żyły.
 
Po powrocie do domu możemy przygotować sobie specjalną kąpiel dla stóp i zrobić masaż. Jest jednak prostszy sposób, nazywa się Levasan. To wysokiej jakości żel chłodzący, opracowany na bazie naturalnych wyciągów roślinnych o sprawdzonym działaniu.
 
Działa przeciwzapalnie, niweluje problem nieprawidłowego krążenia krwi i obrzęków, wynikających z długotrwałej pozycji stojącej w pracy, obcisłych rajstop czy zbyt ciasnych butów.
 
 
 
 
 
 
 
Swoje skuteczne działanie Levasan zawdzięcza połączeniu unikalnych składników.
 
  • Wyciąg z kasztanowca zwyczajnego - działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Przeciwdziała obrzękom pourazowym i łagodzi ból po zwichnięciach stawów.
  • Wyciąg z miłorzębu japońskiego - zwiększa ukrwienie kończyn dolnych, uszczelnia naczynia krwionośne, niweluje obrzęki.
  • Wyciąg z mięty pieprzowej - działa przeciwświądowo i przeciwzapalnie. łagodzi objawy zapalenia stawów w przypadku problemów z artretyzmem.
 
To kompozycja specjalnie wyselekcjonowanych ziół, wspomagających regenerację spracowanych i obolałych miejsc. Kompleks składników aktywnych skutecznie odświeża zmęczone i przegrzane nogi, przynosząc natychmiastowe ukojenie. Lekka konsystencja żelu sprawia, że jest przyjemny w użyciu i szybko się wchłania.
 
Regularne stosowanie Levasanu delikatnie zmiękcza stwardniałą warstwę rogową i usuwa nadmierną szorstkość. Dzięki zawartości mentolu długotrwale chłodzi i relaksuje. Problematyczne miejsca należy smarować 1-3 razy dziennie.

TAGI: , , ,