Tu jesteś: Zdrowie na medal | ZdrowoRada.pl » Zdrowy styl życia » Pożegnaj problemy ze stawami z Flexa Plus!

Pożegnaj problemy ze stawami z Flexa Plus!

Pożegnaj problemy ze stawami z Flexa Plus!

Problemy ze stawami mogą doprowadzić do schorzeń i długotrwałych dolegliwości, dlatego bardzo ważne jest, żeby na nie uważać i o nie dbać. W jaki sposób to robić?

Istnieje bardzo wiele przyczyn bólu stawów, a zależą one przede wszystkim od wieku. U osób starszych częstą przyczyną jest choroba zwyrodnieniowa, natomiast wystąpienie bólu stawów u osób młodszych rodzi podejrzenie choroby zapalnej. Aby zapobiegać wszelkim chorobom związanym ze stawami, bardzo ważne są odpowiednie ćwiczenia, ale także dostarczanie organizmowi odpowiednich suplementów.

Suplementem diety, który zawiera wszystkie niezbędne dla stawów składniki, jest Flexa Plus. Produkt ten na naszym rynku pojawił się stosunkowo niedawno, jednak już zyskał przychylność wielu osób zmagających się z bolącymi stawami, a także lekarzy i farmaceutów. Flexa Plus wyróżnia się wysoką skutecznością, którą zawdzięcza połączeniu naturalnych składników. W skład suplementu wchodzą: skrzyp, fiołek trójbarwny, pokrzywa, maca i mniszek lekarski.

Skrzyp jest bogatym źródłem soli mineralnych. Poprawia elastyczność tkanki łącznej oraz łagodzi bóle towarzyszące zapaleniu stawów. Działa regenerująco i zapobiega przedwczesnym procesom starzenia.

Fiołek trójbarwny działa przeciwbólowo, a także przeciwreumatycznie. Wzmacnia chrząstki, chroni je przed rozpadem i zmianami zwyrodnieniowymi.

W pokrzywie przechowywany jest kwas mrówkowy, który jest niezastąpionym lekarstwem na bóle reumatyczne. Pokrzywa zawiera także bor i krzem, których używa się w leczeniu wszystkich form zapalenia stawów.

 

 

Maca wykazuje silne działanie przeciwzapalne, antyseptyczne i przeciwwirusowe. Niweluje bóle stawów biodrowych, kolanowych, łokciowych i kręgosłupa.

Mniszek lekarski wspomaga wytwarzanie kolagenu, który jest kluczowym budulcem tkanki chrząstnej. Dzięki zawartości choliny i inuliny zwiększa wytrzymałość organizmu i stanowi doskonałe wsparcie dla osłabionych stawów.

Preparat Flexa Plus należy przyjmować dwa razy dziennie, przed posiłkiem, po jednej kapsułce. Aktywne składniki zawarte w preparacie sprawią, że ból ustąpi, a po jakimś czasie minie bezpowrotnie.


TAGI: , , , ,